Teşekkür Yazısı

PAYLAŞ

 

 

Merhaba Blog sever dostlarım

Geçen hafta  Zehra’nın Renkleri ve Kuşların İzinde bloglarının sahibi  Zehra Çelik Baltacının yapmış olduğu çekilişi  kazandığımı ve çok mutlu olduğumu buradan söylemek istiyorum. Güzel hediyeleri için Sevgili Zehra’ya  çok teşekkür ediyorum. Hediyelerini çok beğendim ☺❤ Hediyeleri özenle paket yapıp kargo ile göndermiş  ve içine de küçük bir not eklemiş.

Çekiliş hediyeleri; Carpediem yayın evinden suçlu kim kitabı, sürpriz sabundan kırmızı kaftan şeklinde kokulu sabun ve kendi yetiştirdiği sukulent.

Bloglarda yapılan çekilişlere hep katılıyorum fakat ilk defa hediye kazandım. Zehra’nın gönderdiği kitap tam bana göre büyük yazılı, insanı sıkmıyor, konusu da çok heyecanlı. Hemen  okumaya başladım, yarıladım bile 🙂 Sonunu merak ediyorum…
Kitabın yazarı :1960 Marsilya doğumlu Jean Luc Luciani
Konusu: Marsilya’da özel bir okuldaki gözetmenlerden biri öldürülür. Polis suçluyu yakalamak için hemen soruşturma başlatır. Komiser Roullier kızıyla beraber bu işi çözmek için çalışmaya başlar.

Zehra’nın gönderdiği sukulenti saksıya hemen ektim bugün baktım tutmuş, artık yavaş yavaş büyümeye başlar. Zehra  çiçeği için çok endişe etti ama çiçek sapasağlam ulaştı elime. Elleriyle özenle yetiştirmiş endişelenmesi normal tabi ☺
Kokulu sabun da çok hoşuma gitti çok da güzel kokuyor.

Tekrar teşekkür ediyorum…

Sevgilerimle ☺❤

Bugün çektim ☺

 

Teşekkür Yazısı” için 16 yorum

  1. Ben daha çekiliş sonucunu duyaramadan sizden teşekkür yazısı geldi 🙂 Ne güzel şeyler yazmışsınız çok mutlu oldum . 🙂 Ne güzel de tutmuş yavru sukulent , çabucak büyür inşallah . Her bir hediyenizin size mutluluklar katması dileğiyle . ?? Çok çok sevgiler .???

  2. Teşekkür ederim Müjde Hanım. ? Sukulent iyi bakılırsa çiçek de açıyormuş . Bakalım ilerleyen zamanlarda belki de açar ama önce büyümesi lazım. Bakımını iyi yapıp, bekleyeceğim artık. Sevgiler ?

  3. Kitap gerçekten heyecanlı, sukulenti ilk kez duydum, güle güle büyüsün, tebrik ediyorum Saadet'ciğim, Zehra hanımın da eline sağlık. Sevgiler:)

Yorumlarınız için teşekkür ederim. En kısa zamanda cevaplayacağım.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.