Sertifikamı da aldım :)

PAYLAŞ
Aldığım sertifika

Merhaba okurlarım

 Cuma günü jdsezer blogger arkadaşımdan bir sertifika aldım. JDsezer geçtiğimiz aylarda benimle bir röportaj gerçekleştirmişti. Bu röportaj sonucunda güzel bir sürpriz yaparak röportajı gerçekleştirdiğime dair sertifika hazırlamış. Bu ince düşüncesi için  teşekkür ediyorum. Diğer röportaj yapılan arkadaşlarıma da sertifikalarını göndermiş. Hepsi de farklı şekilde hazırlanmış, güzel olmuş. Çok beğendim.
Bana hazırladığı bu sertifika için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Yolu açık olsun.
Benimle yaptığı röportajı buradan okuyabilirsiniz.
👇http://jdsezer.blogspot.com.tr/2018/03/sezersadet.blogspot.com-roportaj.html

Sevgiler ☺❤

Blog içinde yayınlandı

Sertifikamı da aldım :)” için 20 yorum

  1. Merhaba sağ üst köşede kırmızı yazılı sırasıyla 'ABONE OL VE ARA 'yazısının yanındaki 3 çizgiye tıkladığınızda açılan bölümde izle düğmesini göreceksiniz. Sevgiler:)

  2. Çok teşekkür ederim canım moral verdiğin için. Aslında çok kurslara gittim belgeler aldım. Her şeye el atmayı pek seviyorum. Bir de açık öğretim iktisat yarım kalmıştı. araştırıyorum, çocuk gelişimi bölümüne geçiş olursa okumayı düşünüyorum. Hayalim gerçekleşebilir. Bakalım hayırlısı kısmet diyelim. 🙂 Sevgiler

  3. Çok güzel bir röportaj olmuş. İçten ve samimi aynı yazılarınız, blogunuz gibi. Kendinizsiniz 🙂 Başarılarınızın devamını dilerim 🙂

  4. Ay ne güzel bir röportaj olmuş bizde seni daha yakından tanıdık.
    Çok mutlu oldum kendi adıma

  5. Merhaba; saadet hanım bu değerli yazınız için teşekkür ederim umarım ilerleyen süreçlerdeki çalışmalarım katılım sağlarsınız sizleri tekrar aramızda görmek isteriz iyi günler kendiniz iyi bakın tekrar görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın.

Yorumlarınız benim için değerli